Olejek do masażu Beauty 450 ml

Delikatny, uniwersalny olejek do masażu, idealny do stosowania na całej powierzchni ciała, w tym także na szczególnie wrażliwej skórze twarzy i dekoltu. 

More details

24,00 zł

  • |
  • 998 pozycji w magazynie

Delikatny, uniwersalny olejek do masażu, idealny do stosowania na całej powierzchni ciała, w tym także na szczególnie wrażliwej skórze twarzy i dekoltu.

Zawartość:
Dzięki zawartości składników aktywnych, olejek Beauty doskonale odżywia, regeneruje, zmiękcza i wygładza skórę. Masaż przy użyciu olejku nadaje skórze świeży i zmysłowy wygląd, relaksuje, rozluźnia oraz poprawia samopoczucie. Zdrowotne działanie witaminy E opóźnia procesy starzenia i pozytywnie wpływa na ochronne funkcje skóry. Doskonałe właściwości poślizgowe oraz bardzo dobre wchłanianie w skórę w ostatnim etapie zabiegu zapewniają komfort zarówno pacjentowi jak i masażyście.

Stosowanie:
Zalecany do każdego typu masażu, ze szczególnym uwzględnieniem masażu skóry ze skłonnością do przesuszenia.

Pojemność: 450 ml 

Profesjonalne kosmetyki do masażu pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegów i wzmocnić ich dobroczynne działanie. dostarczają też pacjentom niepowtarzalnych wrażeń i doznań, dzięki czemu masaż staje się jeszcze bardziej zmysłowy, przyjemny i odprężający.

Składniki wg INCI:
Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Ascrobyl Palmitate, Lecithin, Paraffinum, Citronellol, Geraniol, Lilial.

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* required fields

Nie przegap naszych Ofert Specjalnych

Master Massage