Koszty transportu

Koszty transportu

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 99 zł brutto na terenie całej Polski!

Zamówienia o wartości poniżej 99 zł brutto wysyłamy na koszt Zamawiającego:
  1. Kurier - w cenie 17,99 zł.
  2. Paczkomat - w cenie 14,99 zł (dotyczy przesyłek, które mieszczą się w Paczkomacie).

Oszczędzaj swoje siły! Zamów komfortową usługę dostawy stołu stacjonarnego z wniesieniem.

Dostawa z wniesieniem

Wybrane stoły zostaną dostarczone przez profesjonalną firmę transportową dokładnie tam, gdzie potrzebujesz, bez względu na to, na którym piętrze znajduje się Twój gabinet, mieszkanie czy sala szkoleniowa.

  • Cena usługi 249 zł/szt.
  • Czas realizacji dostawy z wniesieniem - do 6 dni roboczych.

Sprawdź szczegóły >>

Informacja dla klientów, których wartość zamówienia nie przekracza 99 zł brutto:

Informujemy, że w związku z wymogami ustawy o podatku od towarów i usług jako firma oferująca produkty o różnych stawkach VAT zobligowani jesteśmy do przypisywania kosztów transportu do cen produktów. Na ostatnim etapie zamówienia oraz na fakturze powiększamy ceny towarów, wliczając w nie koszt przesyłki, a sam koszt przesyłki zerujemy. Taka operacja nie wpływa na końcową cenę brutto, prezentowaną w sklepie internetowym. Całkowita wartość zamówienia dla klienta nie ulega zmianie (wartość zamówienia netto jest wyższa, brutto pozostaje bez zmian).

Podstawa prawna:
Interpretacja Izby Skarbowej: „Z przepisów ustawy o VAT nie wynika wprost sposób opodatkowania kosztów transportu w przypadku, gdy przedmiotem jednej dostawy są towary opodatkowane według różnych stawek podatku VAT. Analiza celowościowa art. 29a ust.1 ustawy o VAT wskazuje, że w takich przypadkach koszty transportu powinny proporcjonalnie zwiększać podstawę opodatkowania poszczególnych towarów/wyrobów opodatkowanych według różnych stawek."

pixel