O Aveno Life

O Aveno LifeByć może właśnie w tej chwili rozważasz zakup swojego stołu do masażu. Nie chcesz kupować drogiego, profesjonalnego stołu. Równocześnie pragniesz jednak mieć pewność, że będzie to sprzęt dobrej jakości, który zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo Twoim pacjentom. Przeglądasz oferty w sklepach i na aukcjach internetowych. Porównujesz je ze swoim budżetem. Kupić czy nie kupić? Być może to chwila, która zadecyduje o tym, czy w pełni rozwiniesz swoją pasję? Misją Aveno Life jest sprawić, by tak się stało. Chcemy zaoferować Ci sprzęt do masażu, który w swojej klasie wyróżnia się nie tylko najlepszą jakością, ale również świetną ceną.

Marka Aveno Life jest własnością firmy HABYS Sp. z o.o. z Jasła, która od lat jest liderem w produkcji i sprzedaży profesjonalnych stołów do masażu. Korzystając z naszych doświadczeń oraz zagranicznych kontaktów, stworzyliśmy ekonomiczną linię produktową o wysokim standardzie, nieosiągalnym dotąd na polskim rynku. Ujmując to prostymi słowami: nie kupisz nigdzie indziej tak dobrych stołów w tak niskich cenach. Sprzęt Aveno Life importowany jest od sprawdzonych i zaufanych producentów. Produkcja odbywa się pod stałą i ścisłą kontrolą naszej firmy. W ten sposób jesteśmy pewni, że stół, który oddajemy w Twoje ręce, będzie Ci idealnie służył podczas Twojej przygody z masażem. Zobacz jak wygląda kontrola jakości w Aveno Life.

Aveno Life to nie tylko doskonały i bardzo przystępny cenowo sprzęt dla początkujących masażystów. Wraz z jakością naszych produktów dajemy Ci także najwyższy standard obsługi. Kupno stołu do masażu wymaga świadomej i dobrze przemyślanej decyzji. Dlatego zawsze jesteśmy chętni służyć Ci jak najlepszą i najbardziej kompetentną pomocą przy wyborze sprzętu Aveno Life. Codziennie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zarówno przed, jak i po zakupie. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Witamy w świecie masażu!


Dlaczego Aveno Life?

Moglibyśmy podać Ci dziesiątki powodów, dla których warto wybrać nasz sprzęt. Wybraliśmy jednak najważniejsze, które według nas najbardziej wyróżniają markę Aveno Life:

1. Najlepsze karty na stół

Wierzymy w przewagę funkcjonalności nad formą. Oczywiście nigdy nie zapominamy o estetyce. Najważniejsze dla nas są jednak: komfort użytkowania, solidność i bezpieczeństwo. Postawiliśmy na rozwiązania, które być może trudno docenić na pierwszy rzut oka, ale które doskonale sprawdzają się w codziennej praktyce. Sprawdź jak oceniają produkty Aveno Life fizjoterapeuci.

2. Bezpieczeństwo i sprawdzone, autorskie rozwiązania

Nasza firma już od lat zajmuje się produkcją stołów do masażu. Bez wątpienia jesteśmy jednymi z najlepszych europejskich ekspertów w tej dziedzinie. Mamy dokładne rozeznanie w materiałach i technologiach niezbędnych do wyprodukowania dobrego i bezpiecznego sprzętu. Sami także wypracowaliśmy szereg rozwiązań podnoszących jakość i komfort codziennego użytkowania. Współpracujemy z masażystami i fizjoterapeutami, którzy dzielą się z nami swoimi doświadczeniami oraz sugestiami. Marka Aveno Life to efekt dziesiątek takich rozmów, suma dążeń do stworzenia bezpiecznych, niezawodnych stołów do masażu, na które teraz każdy będzie mógł sobie pozwolić.

3. Gwarancja satysfakcji

Zależy nam na tym, aby decyzja o zakupie stołu była dla Ciebie jak najłatwiejsza, a więc pozbawiona jakiegokolwiek ryzyka. Dlatego do 30 dni, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, możesz zwrócić do nas zakupiony towar.

4. Bezpłatny transport

Przy zamówieniach powyżej 190 złotych zapewniamy bezpłatny transport na terenie całej Polski. Bez względu na wagę czy rozmiar przesyłki Ty za nią nie płacisz, wszystkie koszty bierzemy na siebie!

5. Profesjonalne doradztwo

W Aveno Life chcemy nie tylko sprzedawać dobre, tanie stoły dla początkujących masażystów. Naszymi priorytetami są również profesjonalne wsparcie i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w świecie masażu. Mamy olbrzymią wiedzę na temat oferowanego przez nas sprzętu. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszych dla Ciebie rozwiązań. Możesz zawsze na nas liczyć - zarówno przed, jak i po zakupach w sklepie Aveno Life. Nasi specjaliści są do Twojej pełnej dyspozycji na każdym etapie współpracy.

6. Kochamy masaż, tak jak Ty

W Aveno Life kochamy masaż i fascynuje nas wszystko, co jest z nim związane. Chcemy, by nasz sprzęt był dostępny dla wszystkich i wierzymy, że w ten sposób aktywnie uczestniczymy w rozwoju masażu w Polsce. Robimy to, gdyż masaż to nasza prawdziwa pasja.


Misja Aveno Life:

"Sprawić by drzwi do świata masażu były otwarte dla każdego".


Wartości Aveno Life:

1. Dbamy o powszechność masażu.

Zależy nam, aby dostarczać stoły do masażu i akcesoria w konkurencyjnych cenach, aby masażyści mogli wywierać jeszcze szerszy wpływ na ludzi i społeczność wokół nich, aby każdy z nich mógł wykonywać zabiegi i usługi, aby każdy mógł masować.

2. Uczestniczmy w życiu społeczności masażystów.

Zawsze poszukujemy udoskonaleń dla naszej działalności. Każdy głos jest dla nas ważny. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie na temat naszych produktów, powiedz nam o tym. Jeśli będziemy pracować razem, możemy zbudować silniejszą społeczność masażu oraz zdrowszy, lepszy świat.

3. Kierujemy się uczciwością w sprzedaży

Szukając oszczędności, by nasze stoły były jak najbardziej przystępne cenowo, unikamy rozwiązań, które jedynie cieszą oko. Zamiast tego wolimy zainwestować tam, gdzie poprawi się komfort i bezpieczeństwo. To według nas jest właściwy kompromis. To według nas jest uczciwość wobec naszego klienta.Logo Aveno Life do pobrania >>

pixel